مسابقات Quera

مسابقات برنامه‌نویسی Quera، راهکاری نوآورانه برای استخدام بهینه توسعه‌دهندگان در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد. این مسابقات بر حسب موضوع با حضور ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ توسعه‌دهنده، در بین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود. زبان برنامه‌نویسی، فناوری‌ها و چالش‌هایی که شرکت‌کنندگان در آن سنجیده می‌شوند انعطاف بالایی داشته و مطابق نیازهای سازمان شما متغیر خواهد بود. گزارش عملکرد فنی شرکت‌کنندگان از طریق سامانه داوری خودکار Quera و سامانه کشف تقلب Quera محاسبه و در اختیار سازمان شما قرار می‌گیرد.

چرا مسابقات Quera


تقویت برند

نوآوری

جذب نیرو

رفع چالش‌ها

انواع مسابقات

CodeCup

کدکاپ بزرگترین مسابقه برنامه‌نویسی کشور است که هر ساله در ابتدای پاییز در قالب دو مرحله برگزار می‌شود: مرحله اول به شکل آنلاین برگزار شده و در طی آن شرکت‌گنندگان می‌توانند در هر یک از ۸ زبان و فناوری برنامه‌نویسی موردنظر خود حضور پیدا کنند. مرحله دوم با حضور نفرات برتر آزمون آنلاین به شکل حضوری برگزار می‌شود و با برگزاری یک پنل و اهدای جوایز در حضور رسانه‌ها به پایان می‌رسد.

سایت کدکاپ

Quera Connect

این مسابقات به صورت ماهیانه در تکنولوژی‌های پرکاربرد صنعت IT برگزار می‌شود. هدف از این مسابقات مهارت‌سنجی برنامه‌نویسان در تکنولوژی‌های مورد نیاز شرکت‌ها است. حوزه‌ی این مسابقات از قبل مشخص است و شرکت‌ها می‌توانند حامی این مسابقات شوند و از خروجی‌های مسابقه استفاده کنند که در قالب QCV در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

Hackathon

با توجه به امکانات فنی پلت‌فرم Quera، امکان تعریف چالش‌های فنی سازمان روی Quera وجود دارد. Quera از برنامه‌نویسان حاضر در جامعه‌ی خود برای حل چالش‌ها دعوت می‌کند. نفرات برتری که بهترین راه حل‌ها را برای چالش سازمان ارائه کرده‌اند جوایزی از طرف سازمان دریافت می‌کنند و یا جذب سازمان می‌شوند.

White label

این مسابقات به صورت white label (با برند شرکت و با نام انتخابی شرکت) برگزار می‌شوند. سوالات این مسابقات کاملاً با هماهنگی شرکت برگزار کننده‌ی مسابقه طراحی می‌شوند تا مهارت‌سنجی در حالت بهینه و مناسب شرکت انجام شود. در این مسابقات، Quera طراحی سوالات بر اساس نیاز شرکت، تبلیغات مسابقه در جامعه‌ی برنامه‌نویسان، برگزاری مسابقه روی پلت‌فرم Quera و پشتیبانی حین مسابقه را انجام می‌دهد.

مفتخریم به همکاری با

رهنما کالج

نوع مسابقه:‌ White label


۱۷۵۵
تعداد شرکت‌کنندگان
۵۱۶۶
تعداد کدهای داوری شده

تکنولوژی‌ها‌

Algorithm
Linux
Network
Database
OOP

رویداد اول رویداد دوم رویداد سوم رویداد چهارم

نیمبو

نوع مسابقه:‌ White label


۱۳۶۴
تعداد شرکت‌کنندگان
۷۶۵۰
تعداد کدهای داوری شده

تکنولوژی‌ها‌

Algorithm
Open-ended
OOP
Linux

رویداد اول رویداد دوم

کدکاپ ۳

حامی: اسنپ


۱۸۵۰
تعداد شرکت‌کنندگان
۲۹۴۶
تعداد کدهای داوری شده

تکنولوژی‌ها‌

Algorithm

صفحه رویداد

کدکاپ ۴

حامی: دیجی‌کالا


۳۰۸۲
تعداد شرکت‌کنندگان
۲۲۶۵
تعداد کدهای داوری شده

تکنولوژی‌ها‌

Algorithm
React
React Native
Android
Python
Django
PHP
Laravel

صفحه رویداد

تماس با ما

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام با ما تماس بگیرید

تماس با ما